AGA MINA LIIKLEN OHUTULT
Seal, kus erinevate liiklejate teed ristuvad, on eriti oluline olla tähelepanelik ja ettevaatlik. Millised on peamised ohukohad raudteeületusel? Millised on lubatud kohad raudtee ületamiseks? Millele tähelepanu pöörata raudtee ületamisel nii jalakäijana kui jalgratturina? Kuidas käituda raudteeületusel ja ooteplatvormil? Kuidas käituda rongis?
Sellel raudteeohutuse tuuril on Sul lapsevanemana võimalik erinevaid meediaid kasutades saada olulist informatsiooni või koos oma lapsega vaadelda ning arutleda raudtee ületamise ohutuse teemal. Samuti sobib keskkond Sulle, õpetaja, õppevahendina kasutamiseks.
Projekti „Agamina, väikelaste liiklusohutus“ eesmärgiks on toetada väikelaste vanemaid ning laste ja vanematega tegelevaid õpetajaid laste ohutuse tagamisel liikluses ja viisaka liikleja kujundamisel. Väikelapse liikluskäitumise harjumuste välja kujunemisel on oluline roll teda ümbritsevate täiskasvanute igapäevasel eeskujul ning koos liikluses toimetuleku harjutamisel.
360° liiklusohutuse projektis keskendutakse kolmele olulisele teemale: liiklusohutus lasteaia- ja kooliteel, koduõues ning sõidu- või raudtee ületusel.
Veebilehel kujutatud situatsioonid on lavastatud ja osatäitjate elu ohtu ei seatud.